Minust

Reijo Hints

Disainer

Tallinn, Estonia

(+372) 5333 3326

TERE

Minu lugu on lihtne ja lühike, armastan seda mida teen ja teen seda südamega. Esimene kokkupuude kunstiga  sai alguse algklassides, järgmine samm disainimaailma tuli põhikoolis kui tegin esimese kontakti graffitiga.

Grafiitiga tegin tuvust esimest korda kui olin 12 aastane. Sõber näitas joonistusi ja sealt minu lend algas… Graffiti  hakkas koheselt külge. Edasine käik viis Vana-Vigala Tehnika – ja Teeninduskooli, nimelt sai erialaks valitud kiviraiumine, sepatöö ja arvutigraafika. See oli hea valik, sest kiviraiumine ja sepatöö vajab loomingulist lähenemist ja kindlat kätt, boonuseks oli arvutigraafika. Arvutigraafika kõnetas mind koheselt.

Kahjuks kohe alguses peale kooli lõppu ei suundunud ma disain tee peale, suurema raha sai teenida mujalt. Läks mõned aastad, kui sain aru et see mida teen ei ole see mis mind rahuldaks … Inimene on õnnelik siis kui saab teha seda mis teda rõõmsaks teeb, need aastad mil olin eemal disainist, siis tuli mulle palju pakkumisi logo disainis kui ka graafilises disainis. Töö kõrvalt asutasin ettevõtte WAU Disain OÜ millega rahuldasin oma klientide vajadusi, kellel oli vaja arvet saada graafilise disaini eest jne… Nii sündisgi WAU mis on tegutsenud juba 5 aastat. Kogemuste pagas on tugev ja siit edasi minna on koos teiega veel toredam!

2016 aastal otsustasin minna veebidisaini kursusele Eesti Kunstiakadeemiasse, kus õpetati UX disaini, HTMLi ja CSSi. Lõputööks oli Custom veeb mille esistasin edukalt ja lõpetasin kursuse. Seega õppimise pisik on sees ja siit edasi saab lennukiga,  suund on programmeerimise peale. Alustasin pythoni õpingutega. Nälg edasi areneda ja õppida on suur, seega väga kohapeale ei saa tammuma jääda kuigi olen spetsialiseerunud graafilisse disaini. Nii nagu maailm on muutuv, peame meie ka muutustega kaasas käima!

Oskused

Arvuti
Adobe Illustrator
Adobe Photoshop
Wordpress
CSS
SEO (On page)
Adobe InDesign
HTML
Adobe After Effects
Cinema 4 D
Python 3