Fishy logo

Fast Fishy OÜ

www.fastfishy.ee

Klient


Fishy on kiirsöögi restoran, põhiline tooraine on kala. Kala tuleb kohalikelt kalameestelt, lisaks pakuvad nad burgereid ja võileibu. Kala fritüüritakse taignas ja seda pakutakse fileena isegi wrapi vahel.

Lähteülesanne

Kavand

Konseptsioon

Valmis logo

Lähteülesanne


Esimesel kohtumisel omanikega pikka juttu ei tulnud, nad teadsid mida tahavad ja mina pidin selle neile valmis tegema. Ülesanne mis anti koosnes paarist märksõnast, kala, noortepärane, eristuv ja meeldejääv.

Kavand


Paberile märkisin mõned märksõnad ja lasin loovusel lennata. Joonistasin väga lihtsa kala, lõkke ja lisasin sõna kiirus. Võtsin kokku lühidalt oma lähteülesande. Paberil tegin mõned katsetused veel ja siis liikusin ideega juba illustraatorisse. Nagu arvata oli, esimesest ideest koorus välja järgmine, ja siis järgmine kuni lõpuks soovitud kujundini jõudsin.

Konseptsioon


Logo koosneb kahest elemendist Fishy ja Kala. Kasutasin negatiivset ruumi, et anda fantaasiale võimalus ja silmadega ise kokku viia kalapilt logos. Tekst tuli scriptina ja muutsin seda endale vähe sobilikumaks. Logo põhi värv on must ja nõrgem värv on oranž. Must näitab tugevust ja kõrget kvaliteeti, oranži lisasin, et anda edasi energiat mida see söögikoht pakub. Värvid on julged ja noortele peaks hästi sobima.


  • 0
  • oktoober 5, 2019