Grefix logo

Grefix OÜ

www.grefix.ee

Klient


Grefix on meistrite firma, tegemist on endise meistriga lux ettevõttest, kes tegi oma firma ja pakub teenust suurtematele ettevõtetele just kodumasinate remondi ja hooldusega.

Lähteülesanne

Kavand

Konseptsioon

Valmis logo

Lähteülesanne


Grefix andis meile vabad käed ja logo sai diainitud reeglite järgi, kindlad värvid, kidel kirjamärk, ühesõnaga disainisime logomärgi koos tekstika. Värvid valimise ära tuntavad ja emotsionaalsed.

Kavand


Kavandis lähtusime tähemärkidest GREATFIX ja sealt edasi tuletasime hüüdlause kodumasinate remont ja hooldus. Värvid valisin tume halli mis tekitab usaldus ja sobib veini punase kõrvale nagu valatud, sest punane toon ärgitab teid kohe kontakti võtma!

Konseptsioon


Tegime täieliku overmakeupi grefixile, konseptisooni lähteks oli jääda aru saadavaks ja mitte üle võlli keerata, millega saime hästi hakkama, samas rõhutasime oma tegevust punasega.. Omanik on rõõmus, meie rõõmasamad.. kliendid veel rõõmsamada..

Valmis logo disain


Lõpetuseks tegin neli versiooni logost, mustal ja valgel taustal värviline logo. Veel ühevärviline valge ja must logomärk. Klient jäi tööga väga rahule ja sain logofailid neile edastatud. Koostöö kliendiga sujus hästi, väga palju arusaamatusi ei eksisteerinud ja sain kasutada oma loovust.


  • 0
  • detsember 13, 2019