Merstone.ee

Merstone OÜ

www.merstone.ee

Klient


Merstone OÜ on looduskivist toodete müüja ja teenuse pakkuja. Peamised neist on köögitasapinnad, väliköögi tasapinnad, vannitoa tasapinnad, teenindus -ja vastuvõtu letid, kaminad ja muud sisustus elemendid nagu aknalauad, tv alused ja kohvilauad.

Konsultatsioon

Veebidisain

Arendus

Valmis veeb

Konsultatsioon


Esimesel vestlusel sai kohe selgeks, et koduleht on suunatud müügile. Kliendi soov oli puhas ja lihtne disain, arvestades SEO võimalusi ja parandada müüki. Panime kirja sammud mida on vaja SEO parandamiseks. Rõhk läks orgaanilisele leitavusele, otsisin uusi märksõnu mida kodulehele lisada. Lisaks arutasime hinnapäringu vormi läbi ja panime olulised punktid paberile.

Disain


Kodulehe disain pidi toetama müüki. Arvestades seda, sai esilehele ehitatud suur slider põhiliste teenuste ja otseste viidetega. Hinnapäringu tegin väga lihtsa ja selge, klient saab esitada joonise, valida materjali ja servatöötluse. Toodete pildid töötlesin ümber, mis jätab nüüd proffesionaalse mulje ja toetab müüki. Kasutasin logo värve, kodulehe disainis, mis seob kenasti logo ja veebilehe.

Arendus


Kasutasin wordpressi kuhu veebileht ülesse laadida. Veeb sai tehtud heade võimalustega theme peale, mida on lihtne mudida vastavalt vajadusele. Hinnapäringu vormi tegin kasutades kontakti vormi pluginat. Mobiilisõbralik ja erinevate ekraanide jaoks tehtud veebileht on tänapäeval väga oluline! Nii ongi minu tehtud veebid mobiilisõbralikud.

Valmis veeb


Pärast erinevaid katsetusi, sai hästi disainitud ja kiirelt jooksev koduleht valmis. Eesmärgid sain täidetud, milleks oli ilus veeb, suunatud müügile. SEO orgaanilise poole sain kenasti korda ja nüüd on veebileht googles hästi leitav. Hästi on näha, et külastajatele meeldib kasutada väga hinnapäringute vormi, millega on lihtne vajalik info edastada ja saada konkreetne pakkumine vastu.


  • 0
  • september 20, 2019