Merstone logo

Merstone OÜ

www.merstone.ee

Klient


Merstone OÜ on looduskivist toodete müüja ja teenuse pakkuja. Peamised neist on köögitasapinnad, väliköögi tasapinnad, vannitoa tasapinnad, teenindus -ja vastuvõtu letid, kaminad ja muud sisustus elemendid nagu aknalauad, tv alused ja kohvilauad.

Lähteülesanne


Kliendi soovil pidin eraldama Mer ja Stone, lisaks soovis, et kasutaksin kuusnurka (esimene toode oli kuusnurkne kohvitassi alus), mida oleks võimalik ikoonina, või  logomärgina kasutada. Logo ei tohtinud keeruline olla.

Kavand


Kavandis katsetasin erinevaid fonte, ja mõtlesin kuusnurgale lahendust. Kõige lihtsam lahendus kuusnurgale sobis kõige paremini. Leidsin suhteliselt kiiresti fondi mida on kerge lugeda, pluss sai hästi eraldada Mer ja Stone sõnad. Mer tegin peenikeseks ja stone jämedaks, sest stone sõna ise on tugev ja ettekujutus tekib kohe kivist.

Konseptsioon


Merstone kuusnurgale lisasin sisse M tähe, et tekiks sümbol ja ikoon. Seda saab kasutada erinevalt vajadusele, kas siis kleebisena või kui on vaja logo väiksemana kasutada, siis oleks äratuntav märk.  Lisasin Mer ja Stone vahele kriipsu mis tekitab nende vahel tasakaalu. Värvivalik oli konkreetne must ja ambitsioonikas oranž. Must on väga klassikaline ja elekantne.

Valmis logo


Kliendile sai tehtud erinevatel taustatel kasutamiseks logopakk ehk valgel ja mustal logomärk, lisaks värvilised logod tumedal ja heledal. Tööga jäädi super rahule ja tagasi side oli väga positiivne. Kindlasti meie koostöö jätkub.


  • 0
  • september 20, 2019