TH Katused logo

TH Katused OÜ

www.valtsplekk-katus.ee

Klient


Nende peamiseks eesmärgiks on pakkuda kõrgkvaliteetset valtsplekk-katust, vihmaveesüsteemide, akna- ja ääreplekkide valmistamist ja paigaldust, turvatoodete paigaldust ja kõikvõimalikud plekitöid. Lisaks eeltööd katuse ehitusel.

Lähteülesanne

Kavand

Konseptsioon

Valmis logo

Lähteülesanne


Logo ümber tegemine. Kliendi soov oli logo muuta modernsemaks ja ära tuntavaks. Logo pidi mõjuma erinevates keskkondades arusaadavalt. Kindlasti pidi olema TH tähemärgid välja toodud.

Kavand


Kindel oli, et peab kasutama TH tähemärke. Lisasin (V) ehk tagurpidi katuse, sest kolmnurk näitab tugevust. Keerutasin seda mõned korrad ja tulemuseks sai katus mis hoiab sind räästa all! See tekitab tunde, et tegemist usaldusväärse firmaga ja kindla katusega. Psühholoogiliselt vaadates,  jääb mulje, et TH on kaitstud katuse all, mis näitab  usaldust ja turvalisust.

Konseptsioon


TH katuse ikoon oli valmis mõeldud. Lisada jäi firma tähemärgid, et oleks loetav ja arusaadav kellega tegu. Kasutasin modernset kirjastiili mis tekitab natuke futuristlikku tunde. Sellega sain logo muuta tänapäevasemaks ja eristuda teistest sarnastest ettevõtetest. Värvid sai valitud logole roheline ja must. Roheline näitab vastupidavust ja must kõrget kvaliteeti mis sobib väga hästi firma pakutavate teenustega kokku.

Valmis logo disain


Lõpetuseks tegin neli versiooni logost, mustal ja valgel taustal värviline logo. Veel ühevärviline valge ja must logomärk. Klient jäi tööga väga rahule ja sain logofailid neile edastatud. Koostöö kliendiga sujus hästi, väga palju arusaamatusi ei eksisteerinud ja sain kasutada oma loovust.


  • 0
  • september 30, 2019