Tolliteenus.ee

AH Servic OÜ

www.tolliteenus.ee

Klient


Tegemist on tolliagentuuriga aastast 2003. Pakuvad rahvusvahelise kaubavahetusega tegelevatele firmadele tollivormistuse ja tollikulude minimeerimisega seonduvaid teenuseid.  Eesmärgiks on pakkuda klientidele kiiret ja korrektset tollideklaratsioonide vormistamist. Suudavad lahendada kõik tolliga seonduvad küsimused.

Konsultatsioon

Veebidisain

Arendus

Valmis veeb

Konsultatsioon


Konsultatsiooni käigus arutasime läbi kodulehe struktuuri, lisaks uurisin turunduse kohta, ehk millise kanaleid plaanis kasutada enda turundamiseks ja mida ma saaksin kodulehel teha, et toetada turundusplaani. Vaatasime üle SEO plaani nii On page, kui Off page, kujunduses sain vabad käed ja sõjaplaan saigi valmis.

Disain


Kodulehe disain lähtus lihtsusest ja info kiirelt leidmises. Tegu siiski väga informaatiivse lehega ja palju teksti mida lugeda. Tekste on hea lugeda heledalt taustalt ja mitte väga pikki lõike korraga. Sellest lähduvalt lühendasin pikemad tekstid alapealkirjadega ja tegin lugemise lihtsamaks. Põhi tooniks sai sinine, mis on väga levinud ärimaailmas. Sinine näitab progessis ja tekitab lootust.

Arendus


Koduleht toimetab wordpressi peal, mis on minu arust väga lihtne ja mugav. Enamus lihtsamaid lehti on kas otse htmilga ülesse laetud või jooksevad wordpressi peal. Mureks oli spämm, kasutasin honeypot pluginat mis tekitab robotite jaoks chekboxi kontaktivormis aga tava külastajale on see nähtamatu. Piirasin sellega spämmi. Veebileht on väga mobiilisõbralik ja jookseb kiirelt.

Valmis veeb


Valmis koduleht on üle antud ja kliendi tagasiside oli väga rahuldav, neile meeldis minu lihtne disain. Selgelt ja arusaadavalt välja toodud teenus, mis suunas külastaja kontakti vormi ühendust võtma. SEO poole pealt on klient raha kokku hoidnud, sest osade märksõnadega ollakse väga kõrgetel positsioonidel. Orgaaniline liiklus on alati tasuv ja selle poole peaks iga veebi omanik püüdlema.


  • 0
  • september 20, 2019