Valtsplekk-katus.ee

TH Katused OÜ

www.valtsplekk-katus.ee

Klient


Nende peamiseks eesmärgiks on pakkuda kõrgkvaliteetset valtsplekk-katust, vihmaveesüsteemide, akna- ja ääreplekkide valmistamist ja paigaldust, turvatoodete paigaldust ja kõikvõimalikud plekitöid. Lisaks eeltööd katuse ehitusel.

Konsultatsioon

Veebidisain

Arendus

Valmis veeb

Konsultatsioon


Vestlusel panime paika kodulehe eesmärgi, leidsime läbi persoona kellele koduleht suunata ja seadsime paika sihiku. Arutasime kliendiga läbi äristrateegia ja panime kirja järgmised sammud kodulehel strateegia ellu viimiseks. Panime kirja sammud mida on vaja SEO parandamiseks ja kliendi erisoovid kodulehel.

Disain


Disaini eesmärk oli kasutajasõbralikus ehk lihtne ja arusaadav navigeerimine veebilehel. Pluss kiirelt leitav hinnapäring ja kontakt. Põhilisteks värvideks valisin logovärvid, rohelist kasutasin call to action värvina, mis hakkab hästi silma tumedal taustal. Eesmärgid said täidetud.

Arendus


Veebilehe panin jooksma wordpressi peal. Kasutan alati wordpressi, sest sellel on lihtne haldussüsteem ja võimalik installida palju erinvaid pluginaid. Põhjaks võtsin suurte võimalustega theme ja siis muutsin seda vastavalt vajadusele. Kasutan child theme muudatuste tegemiseks. Koduleht on skaleeruv ja mobiilisõbralik.

Valmis veeb


Kliendi kodulehe sain valmis pärast mõningaid testimisi ja muudatusi, mida klient soovis veel teha. Veebileht on hästi kasutatav ja mobiilisõbralik. Tagasiside oli positiivne, kodulehe külastatavus kasvas märkimisväärselt ja päringute arv tõusis kordades.


  • 0
  • september 20, 2019