Barrel logomärk

Boat Service Estonia OÜ

www.boat-service.ee

Klient


Barrel boat service paigaldab paatidele ja kaatritele meretehnikat, teostavad hooldust ja remonti sise-ja päramootoritele. Müüvad paatide ja mootorite varuosi ning lisavarustust. Talve võimalik hoiustada soojas paadihallis või väljas (termokilega kaetakase ära).

Lähteülesanne

Kavand

Konseptsioon

Valmis logo

Lähteülesanne


Klient soovis lisaks illustratiivsele logole kindlat logomärki, mis oleks võimalikult lihtne ja mugav kasutada trükifailides. Põhiline probleem mis oli vaja lahendada, et logo jätaks service mulje, ehk oleks kohe visuaalselt arusaadav millega tegu.

Kavand


Kuidas teha arusaadav service logo? Kindlasti esimesena tuleb meelde mutrivõti ja kruvikeeraja, nii ka mul. Kasutasin kohe oma esimest ideed. Küsimuseks jäi kuidas täita tühimik ja tekitada ära tuntav märk. Lisasin ringi keskele BB mis on lühend Barrel Boat. Logo font sai valitud selline mis annab tunde, et tegemist mere teemalise firmaga.

Konseptsioon


Logomärgi plaan oli paigas ja oli vaja nüüd logo valmis teha, nagu öeldud kasutasin logos mutrivõtit ja kruvikeerajat. Just selleks, et oleks ennem teksti lugemist arusaadav millega tegu. Värvi valik jäi meil täiesti custom, otsustab trükikoda millal heledat või tumedat värvi logo trükkida. Barrel Boat sai suuremaks tehtud logos, siis kõigile arusaadav millega tegu.


  • 0
  • september 19, 2019